В Українi є кiлька мiсць явлень Дiви Марiї, про якi знають дорослi й малi, — це такi як Зарваниця чи Почаїв. Багато хто чув про португальське мiсто Фатиму, хорватське Меджугор’є i славнозвiсний французький Люрд
Паломники - українцi вирушають туди з надiєю у серцях, i кожен прохає про своє —зцiлення недуги, щасливе подружнє життя, народження дитини...На жаль, далеко не кожен українець знає про Заглину—присiлок села Монастирок далеко в глушині, на Львiвщинi, де у XVII столiттi людям явилась Матiр Христа. Минуло вже понад триста рокiв, а Божа Благодать, свята аура й неземна енергетика тут добре вiдчуваються i сьогоднi.
Історія с. Заглини і святого джерела пов’язана з історією села Монастирок. На монастирській горі, за свідченням архівних документів, у ХV–XVI ст. був монастир. Ні болота, ні ліси не змогли вберегти ченців від нападів татарських орд. Монастир знищили і за переказами вижив лише один чернець, який жив усамітнено. Люди, переховуючись від навал татар, тікали до лісу, до ченця. Коли монах помер люди й надалі продовжували приходити молитися на місце де він жив. Серед таких була й дівчина Маруся, якій під час молитви з’явилася Матір Божа. Маруся розповіла односельчанам і священику про те, що їй з’явилася Пречиста Діва і повела їх на місце появи. Але не всі повірили. Були і такі, що сміялися з неї та глузували. Дитина плакала. Але раптом підвела очі вгору і знову побачила свою небесну гостю. Маруся сказала: «Вона тут, я її бачу». За проханням Богоматері дівчинка підійшла до гори і рукою розгорнула землю. Сталося чудо: з-під землі почало бити джерело. З того часу і донині місцеві жителі джерело називають «Марусею». Перше зцілення завдяки цілющій воді відбулося у 1781 р. У 1872 році джерелу у Заглиній був наданий статус відпустового місця. Біля джерела парафіяни будували каплиці та безбожники знищували їх. Радянська влада перетворила святе місце на руїну... Проте постійні чудеса та зцілення додавали людям сили для відновлення святині.